SATICININ SORUMLULUĞU

1. Satıcı Firma  Beyler mah no 6  seferihisar/izmir nusret ocakoğlu Safiye Hanım Taş Değirmen Zeytinyağı Fabrikası ( Satıcı Olarak Anılacaktır) www.safiyehanim.net internet sitesi 

aracılığı ile yaptığı satışlarda ALICI ( ürünü belirtilen koşullar ile alan ) kişilere seçtikleri ürünleri teslim etmek sorumluluğunu üstüne almış olur.

2. Ürün ve/veya ürünleri alan ALICI'lara SATICI söz konusu sitede görsellerini paylaştığı ürünleri göndermek ile yükümlüdür. 

3. Planlanmayan sebepler hariç; ( Yanlış Ürün Faturalama, Kargolama) seçilen ürün, paylaşılan görselin bire bir kendisi olarak gönderilir. Benzeri durumlarda yanlış gönderilen ürün teslim alınır ve seçilen ürün gönderilir. 

4. Kargo süresi ALICI Hafta içi 13:00 'a kadar verdiği siparişlerde aynı gün bazı urunlerımızde tedarık termın süresi 14 İŞ GUNU dür.; Hafta içi 13:00 dan sonraki siparişlerde bir sonraki İş Günü esas alınarak Kargolanacak ve gönderimi sağlanacaktır. Bazı urunlerımızde tedarık termın süresi 14 İŞ GUNU dür

5. Hafta içi saat 13:00 a kadar verilen Siparişler Ortalama 3 iş günü içinde teslim edilir. Bazı urunlerımızde tedarık termın süresi 14 İŞ GUNU dür.Hafta Sonu verilen siparişler bir sonraki ilk iş gününde gönderimi sağlanır. 

6. Satıcı ürünleri Temin ve Teslim etmekte Sorumludur. 

7. Aksi Belirtilmedikçe Tüm Ürünler Üretici Firmaların Garantisi Altındadır. 

ALICININ SORUMLULUĞU

1. ALICI Ürünlerin teslimatı için Sipariş Ekranında Teslimat Adresini Tam ve Eksiksiz girilmesinden sorumludur. 

2. ALICI Gönderilen ürünleri tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmekte sorumludur. Bu Kargo teslimatı esnasında yapılacak kontrol ile olur ve garanti koşulları bu şartla geçerlidir. 

3. ALICI Kargo teslimatı sırasında herhangi bir hasar ve/veya kusur görmesi halinde ürünü BİR TUTANAK ile TESLİM almayarak İLGİLİ KARGOYA teslim etmelidir. 

4. ALICI Bu şartlar dışında ürünü teslim almış ise ürün GARANTİ KAPSAMI dışına çıkmaktadır. 

5. ALICI Ürün üzerinde Değişiklik yapılması, ürünün deforme olması, Orijinal dizaynının bozulması halinde GARANTİ Kapsamının dışındadır.